ПРОЄКТ

 trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                             VІІІ скликання

від                           №   

Про передачу земельної ділянки
у комунальну власність Овруцької
міської територіальної громади
в особі Овруцької міської ради

Відповідно до ст. ст. 8, 122, 117 Земельного кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Овруцької міської ради від 22.09.2022 № 02-09/1758, рішення Овруцької міської ради від 23.08.2022 №1404 «Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області у комунальну власність Овруцької міської ради», зі змінами, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села
від                                   ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати земельну ділянку площею 2,2125 га (кадастровий номер 1824281100:03:001:0200, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, відсутні обтяження речових прав та обмеження використання на вказану земельну ділянку), що знаходиться за адресою: Житомирська область, Овруцький район, с. Великий Кобилин, вулиця Церковна, земельна ділянка 48, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади в особі Овруцької міської ради.
  2. Приймання-передачу земельної ділянки оформити відповідно до чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                  В.В. Ширма

Розробник проєкту рішення:
Управління майном Житомирської обласної ради
Відповідальна особа:Трегуб Л.М. – консультант  відділу з питань
об’єктів спільної власності
Управління майном Житомирської обласної ради