Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята сесія                                                                            VIІI скликання

від                           №

Про надання дозволу
на розроблення технічної
документації із землеустрою
щодо поділу земельної ділянки
за адресою: вул. Фещенка-Чопівського, 18,
м. Житомир

       Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 8, 79-1, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 22, 56 Закону України «Про землеустрій», розглянувши звернення Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради від 21.02.2024 № 60, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                     , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Житомирській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 4,5614 га (кадастровий номер 1810136600:04:021:0004) для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту, яка розташована за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка - Чопівського, 18, на дві окремі земельні ділянки орієнтовними площами 1,1107 га та 3,4507 га, без зміни їх цільового призначення.

2. Розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки провести згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                   В.В. Ширма

Розробник проєкту рішення:
Управління майном Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Кобернюк Л.Б.  – консультант відділу
з питань об’єктів спільної власності
Дата розміщення на офіційному вебсайті обласної ради