Рада Європи - офіційний сайт

Заснована в 1949 році, Рада Європи є на континенті найстарішою міжнародною політичною організацією. В даний час членами Ради Європи є 46 держав, зокрема 21 держава Центральної і Східної Європи. Рада Європи була створена для: захисту прав людини, зміцнення парламентської демократії і забезпечення верховенства закону; досягнення загальноєвропейських домовленостей, сприяючих гармонізації соціальної і юридичної практики держав-членів; сприяння усвідомленню народами європейської самобутності і єдності, спільних духовних цінностей, заохочення різноманіття культур.

Лінк: http://www.coe.int

Контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись в Stanford Graduate School of Business

Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись в Stanford Graduate School of BusinessСfE accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу - Stanford Ignite Ukraine. Навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати. Stanford Ignite Ukraine реалізується за підтримки Міністерства економіки України та Українського католицького університету.

Житомирська обласна філармонія запрошує на концерти у грудні

Житомирська обласна філармонія запрошує на концерти у грудніЖитомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера запрошує поціновувачів музики на концертні дійства, які відбудуться у грудні.

Глядачам обіцяють музику різних жанрів і стилів, а також незабутню атмосферу та неповторну палітру яскравих емоцій.

В Україні з’явився онлайн-гід із прав людини

В Україні з’явився онлайн-гід із прав людиниВін має назву Human Rights Guide. Посібник розробив Центр громадянських свобод разом із Baltic Human Rights Society. Про це йдеться на сайті центру.

Онлайн-гід доступно пояснює українцям їхні права за допомогою практичних щоденних ситуацій і прикладів.