НОВИНИ

Володимир Ширма відзначив лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини

Володимир Ширма відзначив лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини З грудня Україна разом зі світовою спільною відзначатиме Міжнародний день людей з інвалідністю, встановлений 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.

Програму обміну ламп продовжено: Пенсіонери зможуть безкоштовно отримати додатково по 5 світлодіодних ламп

Програму обміну ламп продовжено: Пенсіонери зможуть безкоштовно отримати додатково по 5 світлодіодних лампУряд вніс зміни до умов реалізації програми обміну ламп розжарювання на світлодіодні. На засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення впровадити додаткову можливість отримання пенсіонерами по п’ять світлодіодних ламп безпосередньо у відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта» за наявності пенсійного посвідчення. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Житомирський спортсмен здобув бронзову медаль на Кубку України серед юніорів U-20 з греко-римської боротьби

Житомирський спортсмен здобув бронзову медаль на Кубку України серед юніорів U-20 з греко-римської боротьбиВихованець Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби Житомирської обласної ради Антон Сапіцький здобув бронзову медаль на Кубку України серед юніорів U-20 з греко-римської боротьби у категорії 130 кг.