Powered by Phoca Gallery

НОВИНИ

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранівСьогодні, 28 лютого, в обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, під час якого депутати розглянули 36 питань порядку денного.

U-LEAD запрошує на навчальну програму «Кроки для спеціалістів. Організація надання соціальних послуг в територіальній громаді»

U-LEAD запрошує на навчальну програму «Кроки для спеціалістів. Організація надання соціальних послуг в територіальній громаді»Як організувати діяльність громади у сфері надання соціальних послуг? Як впровадити клієнтоорієнтований підхід в їх наданні? Як забезпечити дотримання стандартів? Як налагодити міжвідомчу взаємодію при наданні соціальних послуг мешканцям?

Відповіді на ці та багато інших запитань надасть нова ініціатива U-LEAD «Кроки для спеціалістів. Організація надання соціальних послуг в територіальній громаді»!

Мінветеранів: Уряд схвалив методичні рекомендації щодо надання адмінпослуг ветеранам та їхнім родинам

Мінветеранів: Уряд схвалив методичні рекомендації щодо надання адмінпослуг ветеранам та їхнім родинамУряд схвалив методичні рекомендації щодо надання адмінпослуг ветеранам та їхнім родинам. Документ містить, зокрема, рекомендації щодо забезпечення належного і якісного сервісу, інформаційного супроводу, практичні поради щодо взаємодії з ветеранською спільнотою тощо.