Powered by Phoca Gallery

НОВИНИ

Мінцифри та Фонд гарантування вкладів запустили нову послугу в Дії: вкладники збанкрутілих банків можуть отримати відшкодування в кілька кліків

Мінцифри та Фонд гарантування вкладів запустили нову послугу в Дії: вкладники збанкрутілих банків можуть отримати відшкодування в кілька кліківТепер отримати гарантоване відшкодування за вкладами в банках, що збанкрутували, можна в кілька кліків у Дії. Нову послугу Повернення вкладів презентували Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут під час спільного брифінгу.

Нові соціальні послуги від Мінсоцполітики: комплексна соціальна послуга з формування життєстійкості та соціальний супровід військових та їхніх сімей

Соціальний супровід військових та їх родин: уряд підтримав пілотний проєкт Мінсоцполітики У фокусі – посилення життєстійкості українців та соціальний супровід військовослужбовців і їхніх родин на базі підрозділів ЗСУ. Детальніше про підтримані Кабміном постанови нижче:

Міністерство оборони України збільшує перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду

Міністерство оборони України збільшує перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагородуМіністерство оборони України збільшує перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду. Серед іншого збільшені виплати пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам.