Олег Дзюбенко привітав 199-й навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗСУ України з річницею створенняСьогодні перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко від імені всього депутатського корпусу привітав 199-й навчальний центр Десантно-штурмових військ Збройних сил України з 9-ю річницею створення.

В урочистостях також брали участь заступник начальника Житомирської ОВА Олександр Федько та заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

«Українські десантники — завжди перші, і це не просто слова. Це життєвий принцип. Десант завжди там, де найтяжче. І завжди там, де перемога. Пишаємось, що Житомирщина стала центром ДШВ, що перемоги українських десантників куються саме тут, у цьому навчальному центрі. Дякую кожному воїну за службу, вірність військовій присязі, відвагу, героїзм і витримку. Дякую за захист України», — зазначив у своєму вітальному слові перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко.

Олег Дзюбенко вручив військовим цінні подарунки та відомчі відзнаки обласної ради, а також вшанував памʼять тих, хто віддав своє життя заради України.

Довідково.

199-й навчальний центр — єдиний в Україні, який призначений для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу для військових частин та підрозділів десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

За період функціонування 199 навчального центру підготовлено близько 80000 військовослужбовців, здійснено значну кількість міжнародних навчань. За участі військовослужбовців навчального центру успішно проведено операції з відсічі ворога на південному, північному і східному напрямках України; випробування іноземних парашутних систем та повітряної техніки; вивчено іноземні зразки зброї та техніки; сформовано найбоєздатніші підрозділи ЗСУ.