18 вересня 2024 року,
10:00 годин, пресцентр

ПЕРЕЛІК
питань, які вносяться на розгляд постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села

 

1. Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)». 

2. Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки».

3. Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про припинення на надання у постійне користування земельної ділянки». 

4. Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про прийняття земельної ділянки у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області».

5. Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

6. Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 17.08.2023 № 598 «Про Порядок укладення договору про встановлення земельного сервітуту щодо земельної ділянки (її частини) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області», зі змінами. 

7.  Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у постійне користування ДП «Коростишівський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс»  Житомирської обласної ради».

8. Про погодження проєкту рішення Житомирської обласної ради «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок уздовж державного кордону».


НОВИНИ

У Житомирі відбулося покладання квітів до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу

У Житомирі відбулося покладання квітів до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську трагедіюЗ нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу у Житомирі відбулося покладання квітів до пам’ятних місць, присвячених ліквідаторам і жертвам аварії на ЧАЕС.

У заході взяли участь депутат Житомирської обласної ради Валерій Прокопчук, заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський, секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська, представники правоохоронних органів, рятувальники, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, духовенство та громадськість.

До 40-х роковин аварії на ЧАЕС відзначили ліквідаторів з Житомирщини

IMG 9085

24 квітня у малій залі Житомирської обласної ради відбулася зустріч керівництва області та міста з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — однієї з наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства.

Захід відбувся напередодні Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську трагедію, який щороку відзначається 26 квітня. Це день пам’яті про тисячі зруйнованих доль внаслідок вибуху на 4-му енергоблоці та вдячності ліквідаторам, які ціною власного життя і здоров’я врятували світ від радіаційної стихії.

У Житомирі відбувся обласний семінар-практикум для майстрів декоративного мистецтва

У Житомирі відбувся обласний семінар-практикум для майстрів декоративного мистецтва22 квітня у комунальній установі «Освітньо-творчий центр культури та туризму» Житомирської обласної ради відбувся обласний семінар-практикум «Орнаментальні скарби: чари жіночих прикрас».

Захід об’єднав майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, творчих людей та всіх, хто прагне професійного розвитку. Програма семінару поєднала теоретичну та практичну частину.

Роботу розпочали з презентації Музею коштовного і декоративного каміння зі смт Хорошів, яку представила директорка закладу Віталія Яковлєва.

ТОП фото