Привітання першого заступника голови Житомирської обласної ради Олега Дзюбенка з Днем Конституції України Шановні жителі Житомирщини! Вітаю вас із Днем Конституції України — святом, яке утверджує наш вибір на користь свободи, демократії та верховенства права. Конституція є основою нашої державності, гарантом свобод людини, фундаментом сильної та незалежної України. Сьогодні ми відзначаємо 30-ту річницю ухвалення Основного Закону. За ці роки Україна пройшла важкий шлях випробувань, але не зламалася і довела своє право бути вільною європейською державою. У час війни Конституція є символом незламності нашого народу. Саме її цінності сьогодні захищають українські воїни, виборюючи свободу, територіальну цілісність та незалежність. Схиляю голову перед пам’яттю полеглих захисників і захисниць та висловлюю глибоку вдячність усім, хто нині боронить нашу країну. Окрема подяка медикам, освітянам, волонтерам і всім, хто щоденно працює задля зміцнення держави та наближення Перемоги. Бажаю кожному міцності духу, єдності та віри в Україну. Ми обов’язково вистоїмо і переможемо. Нехай Конституція і надалі залишається надійною основою нашої сильної та вільної держави. Слава Україні! З повагою Олег Дзюбенко