У Житомирі вшанували пам’ять жертв війни 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Житомирі біля пам’ятника «Жертвам фашизму» відбувся меморіальний захід. Віддати шану загиблим прийшли керуючий справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради Віктор Назар, начальниця Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації Тетяна Руденька, представники міської влади, військовослужбовці та громадськість. Присутні запалили лампадки та хвилиною мовчання вшанували жертв війни. 22 червня — одна з найтрагічніших дат в історії України. Саме цього дня у 1941 році розпочалося нацистське вторгнення, яке принесло на українську землю масштабні руйнування та величезні людські втрати. За різними оцінками, у роки війни Україна втратила від 8 до 10 мільйонів своїх громадян. Тисячі міст і сіл були зруйновані, мільйони українців пережили окупацію, депортації, концтабори та примусове вивезення на роботи. Сьогодні ця дата нагадує про ціну миру, важливість збереження історичної пам’яті та необхідність захищати свободу і незалежність України. Вічна пам’ять усім жертвам війни.