З Днем фермера! Шановні фермери Житомирщини! Ваша праця починається задовго до збору врожаю. Вона починається з любові до землі, відповідальності за свою справу та готовності докладати всіх зусиль заради результату. Останні роки стали важким випробуванням для всієї країни. Та попри війну, труднощі й ризики ви продовжуєте працювати. Ви виходите в поле, доглядаєте господарства і робите те, без чого неможливо уявити життя країни. Завдяки вашій праці українці мають хліб на столі, громади розвиваються, а наша держава залишається сильною та стійкою. Дякую вам за чесну працю, витримку та відданість покликанню. Бажаю міцного здоров’я, наснаги, родинного тепла та добробуту. Нехай українська земля віддячує щедрими врожаями, а кожен день приносить впевненість у майбутньому та нові можливості для розвитку. Зі святом! З Днем фермера! З повагоюперший заступник голови Житомирської обласної радиОлег Дзюбенко